Як боротися з жиром на животі: 6 правил здорового способу життя

Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!

Згідно з дослідженням у журналі Diabetes, просте вмикання кондиціонера або зменшення опалення взимку може допомогти боротися з жиром на животі під час сну.

Це перша із порад, з якими пропонує ознайомитися Eat This Not That, якщо ви хочете пошвидше позбутися живота. 

Виберіть найтемніше місце

Спіть у найтемнішій із темних кімнат для більш спокійного сну. Згідно з дослідженням, опублікованому в American Journal of Epidemiology, вплив світла вночі не тільки погіршує ваші шанси на чудовий нічний сон, але й може призвести до збільшення ваги. Суб’єкти дослідження, які спали в найтемніших кімнатах, мали на 21% менше шансів страждати ожирінням, ніж ті, хто спав у найтемніших кімнатах.

Повільно жуйте

Відповідно до дослідження, опублікованого в журналі Appetite, пережовування кожного шматочка протягом 30 секунд не тільки допоможе вам не вдавитися стейком, але й зменшить тягу до їжі пізніше.

Спробуйте дієту Данкіна

Спалюйте більше калорій, прискорюючи метаболізм за допомогою великої кількості чорної кави. У дослідженні, опублікованому в журналі Physiology & Behavior , середня швидкість метаболізму людей, які пили каву з кофеїном, була на 16% вищою, ніж у тих, хто пив каву без кофеїну.

Готуйте їжу вдома

“Я вважаю, що дуже важливо бути активним учасником того, що потрапляє у ваше тіло”, — каже шеф-кухар Аманда Фрайтаг, автор і суддя Food Network’s Chopped . “Так, у ресторанах багато натрію та жиру, і тому це так смачно, і ми звикли сильно приправляти їжу. Це тому, що так нас вчать готувати. Але я заохочую людей готувати вдома —просто щоб у вас не було постійної доставки або навіть постійної упакованої їжі, я повністю контролюю те, що я їм”.

Заповніть свою морозильну камеру креветками

Рішення про погану дієту часто приймаються, коли ви голодні, а в шафі немає нічого, крім паличок кренделів. Ось чому фітнес-зірка Шон Ті запасається білками, які легко приготувати, наприклад, замороженими вареними креветками. Поки дверцята морозильної камери відкриті, додайте туди перестиглі банани, пакет фруктів, шпинат і попередньо відварений коричневий рис.

Джерело: obozrevatel.com