Pfizer несподівано обійшла Novo Nordisk і Eli Lilly в рейтингу виробників препаратів для схуднення

Жодних сумнівів у тому, що данська фармкомпанія – флагман у цій галузі, ні в кого не виникало. Як і в тому, що її американський конкурент буквально дихає їй у спину. Проте автори рейтингу провідних виробників препаратів від ожиріння дещо іншої думки…

Такі результати згенерувала Calibre — компанія, яка допомагає бізнесу відстежувати свою репутацією, результати. Вона провела на зазначену тему опитування, в якому взяло участь понад 15 000 респонднтів з 13 країн.

І Novo Nordisk, піонер у цій галузі, впевнено займала перше місце всюди – окрім Сполучних Штатів. Американці найбільше асоціюють із препаратами для схуднення Pfizer: цю компанію чомусь вказало як номер один 27% респондентів із США.

Друге місце посіла (теж несподівано) AstraZeneca, котра як і Pfizer, не має у портфелі схвалених препаратів проти ожиріння нового покоління. Британську компанію вказали 22% американців.

І лише 17% американців пов’язували ліки для схуднення з Eli Lilly, а Novo Nordisk отримала ще менше «голосів»: 15%.

На думку експертів, асоціація з цією категорією лікарських засобів допоможе AstraZeneca і Pfizer, якщо вони виведуть на ринок власні препарати для схуднення. З іншого боку, передчасне асоціювання їхніх брендів з ліками від надмірної ваги та ожиріння може спричинити й ускладнення.


Джерело: thepharma.media