Зіркові тренери розкривають секрети успішного фітнесу: 11 порад для досягнення вашої мети

Багато людей беруть приклад зі своїх кумирів, щоб дізнатися про актуальні тенденції у світі здоров’я та фітнесу. Адже час, витрачений на фізичні тренування і догляд за собою, має велику цінність.

Відео дня

Видання eatthis.com зібрало найкращі фітнес-поради від знаменитих тренерів, які можуть надихнути вас. Дізнайтеся секрети тренувань і фітнесу, щоб досягти зіркових результатів у своїй фізичній активності.

Обирайте заняття, які вам дійсно подобаються

Засновниця студії пілатесу Brooks Pilates у Нью-Йорку Сара Брукс наполегливо рекомендує знаходити види фізичної активності, які вам до душі, щоб продовжувати їх практикувати.

“Раніше я відвідувала тренажерний зал і займалася важкою атлетикою, але це було нудно і не мотивувало мене. Коли я познайомилася з пілатесом, це стало справжнім відкриттям для мене, адже я змогла зосередитися на своєму тілі, а не думати про інші речі. Я більше не повертаюся назад. Я займаюся цим вже понад 18 років, і мені це настільки подобається, що я не відчуваю, що займаюся спортом”, – згадує вона.

Ніколи не пізно знайти активне хобі

Неважливо, чи це піклбол, чи катання на лижах, існує безліч креативних способів отримати якісну фізичну активність. “Ніколи не пізно знайти собі хобі. Я почала грати в теніс у тридцять років, і це стало моєю пристрастю. В дитинстві мені це не подобалося. Якщо раніше вам не подобався спорт або якесь хобі, спробуйте знову – можливо, тепер це стане вашим захопленням”, – зазначає Брукс.

Тренуйтеся разом з друзями

Заняття з друзями більше нагадують розвагу, ніж працю. Брукс радить знайти партнера для тренувань, щоб мати можливість займатися улюбленою фізичною активністю кілька разів на тиждень. “Друзі підштовхують вас до занять і роблять їх цікавими. Вони допоможуть зробити тренування менш обтяжливими і наповнити їх позитивом”, – додає вона.

Виділяйте щодня хоча б 20 хвилин на рух

Навіть невелика фізична активність може значно вплинути на ваше самопочуття. Рух є важливим для психічного та фізичного здоров’я. “За даними клініки Maйо, фізична активність стимулює виробництво ендорфінів, які сприяють покращенню настрою”, – розповідає Брукс.

Спробуйте зменшити споживання цукру

Ваша улюблена кава може мати безліч солодких добавок, і ви звикли до них. Однак, якщо ваша мета – покращити фізичну форму, варто переглянути свій раціон. “Спробуйте вживати цільні продукти. Замість цукру обирайте фрукти. Це не тільки корисніше для вашого організму, але й дозволить зменшити негативний вплив цукру на здоров’я”, – радить Брукс.

Постійність – ключ до успіху

Це може звучати очевидно, але про це не слід забувати. Створити звичку до регулярних тренувань може бути непросто, але важливо ставитися до них так, як до чищення зубів або їжі!

“Регулярна фізична активність формує звички, покращує здоров’я серцево-судинної системи, зміцнює м’язи і підвищує метаболізм з часом”, – говорить тренер Коллінз Езех.

Спробуйте прогресуюче перевантаження

Звичайно, важливо почати з фітнес-рутини, але так само важливо ставити перед собою нові виклики на шляху до покращення. Езех підкреслює: “Поступове збільшення інтенсивності ваших тренувань сприяє розвитку м’язів, підвищенню сили і поліпшенню витривалості”.

Змінюйте свої тренування

Різноманіття – це родзинка життя, і воно також має важливе значення для підтримки вашої фітнес-програми. “Додавання різних видів фізичних навантажень робить тренування більш цікавими, націлює на різні м’язові групи і запобігає плато, що допомагає досягти високих результатів”, – зазначає Езех.

Не забувайте про відновлення

Час на відновлення після інтенсивного тренування такий же важливий, як і заняття в залі. “Дайте організму можливість відновитися після навантажень, щоб запобігти виснаженню і знизити ризик травм”, – пояснює Езех.

Особистий тренер і фахівець з харчування Марісса Вест, підкреслює важливість розтяжки до і після тренування для уникнення травм. “Розтяжка підвищує ефективність тренування. Розслаблення м’язів і стимулювання кровообігу сприяє виробленню ендорфінів, які покращують настрій. Після розтяжки ви відчуваєте прилив енергії і готовність до занять”, – додає Вест.

Визначайте цілі

Вест пропонує встановити для себе як короткострокові (на 6 місяців), так і довгострокові (на 12 місяців) цілі. “Це важливо для підтримки здоров’я. Запишіть свої цілі в щоденник або на смартфоні, складіть план досягнення цих цілей і переглядайте їх щомісяця”, – радить Вест.

Не піддавайтеся помилці, що “всі вправи однакові”

Це одна з найбільш поширених помилок. “Залежно від ваших цілей, важливо підібрати відповідну програму тренувань для вас. Якщо ви хочете набрати м’язову масу, схуднути або підвищити гнучкість, потрібно дослідити, щоб досягти бажаних результатів! Знайдіть тренера, чий вигляд і результати вас надихають; вони навчать вас так, як тренуються самі”, – підкреслює Вест.

Раніше OBOZ.UA розповідав, які тренування варто проводити з партнером.


Джерело: obozrevatel.com