Віртуальний меморіал загиблих борців за українську незалежність: вшануйте Героїв хвилиною вашої уваги!
Чи знали ви, що регулярні прогулянки можуть допомогти покращити настрій та зменшити ризик появи депресії? Деякі дослідження показують, що одна година ходьби на день знижує депресивні симптоми на 26%, а прогулянки на свідомому повітрі сприяють креативності, покращують пам’ять та ясність розуму.
Крім того, дослідження, опубліковане в науковому журналі Medicine & Science in Sports & Exercise, підтвердило, що ранкові прогулянки можуть бути ще ефективнішими, адже 10 хвилин ходьби у цей час підвищують енергію навіть більше, ніж кава. Чому навіть 30 хвилин на вулиці може бути достатньо та де гуляти, щоб отримати більше користі для здоров’я, розповіли в Eat This, Not That.
Ідіть до роботи пішки
Повернення до офісу може бути стресовим, але якщо це можливо, спробуйте прибути до роботи пішки або на велосипеді. Дослідження показало, що така активність покращує психічне здоров’я та загальне самопочуття, а також знижує стрес і підвищує концентрацію. Таким чином, чим більше ви використовуєте активні способи пересування, тим краще ви себе почуваєтеся.
Прогулянка на природі
Дослідження показують, що перебування на природі ефективно покращує психічне здоров’я. Навіть 10 хвилин на природі можуть зменшити стрес, оскільки звуки води та птахів сприяють позитивним емоціям та зниженню стресу. Спробуйте щодня відвідувати парк чи заповідник, щоб покращити ваш настрій.
Прогулянка біля води
Якщо у вас є можливість, спробуйте гуляти вздовж пляжу або водойми, а не тільки в міській місцевості. Прогулянки біля води можуть значно поліпшити ваше самопочуття та настрій, оскільки блакитний простір має більший позитивний вплив, ніж звичайні прогулянки в місті.
Гуляйте у гарному настрої
Під час наступної прогулянки думайте позитивно про людей, яких ви зустрічаєте. Спробуйте уявити, що бажаєте їм щастя або задумайтеся про те, як всі ми пов’язані. Це допоможе зменшити тривожність і підвищити ваше власне щастя. Використовуйте цю просту стратегію, щоб покращити свій емоційний стан та відчуття соціальної взаємодії.
Джерело: obozrevatel.com