Розлучатися дуже боляче, але ви можете пережити розлучення з людиною, роблячи щодня невеликі кроки.
Сконцентруйтеся на собі та своїх інтересах, оточіть себе підтримуючими людьми. Дайте собі час прийти до тями і спробуйте знайти нові заняття, щоб створити нові спогади. Пам'ятайте, що за допомогою терпіння та турботи про себе ви зможете подолати біль та розпочати новий розділ життя, інформує Ukr.Media.
Ось що потрібно робити після розлучення з партнером:
Зустрітися з близькими людьми
Зв'яжіться з друзями та родичами, які переживають за вас. Їхня підтримка допоможе вам не почуватися самотнім у цей непростий час. Розкажіть про свої почуття і дозвольте їм втішити вас — ви не повинні проходити через це самотужки.
Виїхати кудись подалі
Поміркуйте про те, щоб вирушити в невелику подорож до нового або навіть знайомого місця. Зміна ситуації допоможе вам відволіктися і поглянути на ситуацію по-новому. Знайомство з новим оточенням може стати позитивним кроком уперед.
Поговоріть із фахівцем
Звернення за допомогою до психолога чи психотерапевта дасть вам відчуття безпечного місця, де ви зможете висловити свої емоції та отримати цінні знання. Вони можуть дати вам пораду, як впоратися із ситуацією та відчути себе краще, і направити вас до лікування ваших емоцій.
Дистанціюйтеся від стосунків
Відокремте себе від колишнього партнера. Видаліть його із соціальних мереж і деякий час не контактуйте з ним. Подібне розлучення допоможе вам обом відновитися і адаптуватися до нового розділу вашого життя.
Позбудьтеся всіх нагадувань
Викиньте або позбавтеся речей, які нагадують вам про стосунки. Це допоможе знизити розпал почуттів і дозволить вам поступово відсторонитися від минулого. Ви ніби наводите лад у своєму серці, щоб почуватися краще і з нетерпінням чекати нових подій.
Відпочиньте від побачень
Не варто відразу ж кидатися у нові стосунки. Знайдіть час, щоб зосередитися на собі, вилікуватися та заново відкрити свої інтереси та захоплення.
Займіться собою
Віддайте перевагу турботі про себе — правильно харчуйтеся, займайтеся спортом і відпочивайте. Робіть те, що приносить вам радість та розслаблює. Турбота про своє тіло і розум дуже важлива для одужання.
Розмірковуйте про стосунки
Приділіть час роздумам у тому, які уроки ви зробили з цих відносин. Подумайте про позитивні та негативні моменти. Такий самоаналіз допоможе вам стати краще і зробити більш розумний вибір у майбутньому.
Поставте нові цілі
Направте свою енергію на те, щоб поставити собі нові цілі. Хай то особистісне зростання, кар'єрні устремління чи нові хобі — наявність того, над чим варто працювати, може дати вам відчуття мети та наснаги.
З'єднайтеся з собою
Використовуйте цей час, щоб відновити зв'язок із собою поза відносинами. Відкрийте для себе свої інтереси, захоплення та сильні сторони. Зміцнення почуття власної гідності додасть вам зусиль для подальших дій.
Оточіть себе позитивом
Оточіть себе позитивом, будь то книги, які піднімають настрій, надихаючі подкасти або мотивуючі друзі. Створення позитивного стану допоможе вам змістити фокус уваги у бік світлих днів.
Практикуйте подяку
Щодня приділяйте час роздумам про те, за що ви вдячні. Виховання подяки може змінити вашу перспективу і допомогти вам знаходити радість навіть у важкі часи.
Джерело: ukr.media