Антибіотики та імунітет впливають на роботу один одного. Це сильні лікарські засоби. Вони здатні знищувати небезпечні бактерії. Вони викликають різні інфекційні захворювання. Однак, якщо приймати їх без:
- призначення лікаря;
- дозування;
- тривалості курсу.
Так можна завдати серйозної шкоди здоров’ю. Тому важливо, при прийомі будь-яких ліків, наприклад, препарат ін алітер для лікування, проконсультуватися з лікарем. В компанії «Мікрохім» – це головна умова для придбання.
Основні наслідки безконтрольного прийому антибіотиків
Тут існує топ-3 небезпеки. І це:
- Розвиток антибіотикорезистентності. Бактерії стають стійкими до дії антибіотиків. Вони перестають на них реагувати. Це відбувається, коли антибіотики застосовуються часто та неправильно. Або за непотрібних випадків. В результаті лікування стає більш складним та тривалим. Воно обійдеться вам дорожче і може підвищити ряд ускладнень.
- Порушення мікрофлори. Антибіотики вбивають не лише шкідливі, а й корисні бактерії. А вони виконують важливі функції. Наприклад, у кишечнику вони допомагають травленню та синтезу вітамінів. Це захист імунітету. Проте, коли бактерії гинуть, порушується її баланс. Це може призвести до неприємних ускладнень.
- Ризик розвитку побічних ефектів. Вони можуть негативно вплинути на стан органів тіла. Або ж погіршити слух чи зір й т.д. Крім цього, антибактеріальні засоби можуть взаємодіяти з іншими препаратами. Можуть посилити/послабити їхній ефект.
Далі описані особливості правильного прийому. Вони допоможуть вам дізнатися, як саме і чому антибіотики має прописати вам лікар.
Як правильно приймати антибіотики?
Хочете убезпечити себе при прийомі антибіотиків? Тоді дотримуйтесь таких кроків:
- Лише за призначенням лікаря. Не варто самостійно обирати, міняти чи переривати курс лікування.
- Дотримуйтеся дозування, частоти та часу прийому. А також тривалості курсу;
- Контролюйте стан здоров’я. Звертайте увагу на ефективність та безпеку лікування. Протягом кількох днів не спостерігається покращення? Або з’являються побічні ефекти? Тоді необхідно повідомити про це лікаря терміново.
- Відновлюйте мікрофлору. Також необхідно приймати пробіотики. Вони містять корисні бактерії. Це допоможе вашому шлунку відновитися.
Препарат налбуфін це розробка фармацевтичної компанії «Мікрохім». Ви можете додати його до свого лікування за умови, що порадитеся з лікарем. Він зможе надати вам правильне дозування.
Коли антибіотики не потрібні для застосування?
Якщо правильно застосовувати антибіотик, то це може врятувати життя. Але, через самолікування ви лише зашкодите своєму здоров’ю. Тому необхідно звернутися до лікаря.
Чому антибіотики втрачають ефективність? На жаль, багато людей займаються самолікуванням. Або припиняють пити антибіотик при першому покращенні. Це нераціональний підхід. Він не тільки завдає шкоди пацієнтові. А й сприяє появі антибіотикорезистентності. Через це препарат перестане діяти на бактерії так, як має. Це небезпечно. Адже, стійкі до антибіотиків інфекції часто призводять летальних випадків.
Пам’ятайте! Антибіотики є ефективними проти бактерій. Приймати їх за вірусних інфекцій марно! Жодної користі не принесе лікування антибіотиками без призначення лікаря в таких випадках:
- при ГРВІ;
- підвищення температури;
- кашлі;
- COVID-19;
- біль у горлі;
- грип;
- головний біль;
- діареї;
- профілактики інфекцій та ін.
Чи можна пити антибіотики при застуді? Що відбувається, якщо людина без бактеріальної інфекції самовільно сприймає антибіотик? Використання препарату змаже симптоми. А час для діагностики буде втрачено. Внаслідок цього хвороба може прогресувати. Або ж призводити до ускладнень. Ймовірність виникнення побічних ефектів збільшується.
На сайті компанії Мікрохім для багатьох ліків є доступні інструкції, які ви можете прочитати перед застосування. Лише за умови, що ці ліки вам назначив ваш лікар. Лікуйтеся з розумом!
Джерело:https://www.microkhim.com.ua/
Попередження: Ця інформація надається виключно для ознайомлення і не замінює консультацію лікаря. Перед початком прийому антибіотиків або інших лікарських засобів обов’язково зверніться до кваліфікованого медичного фахівця.